GOM Player İndir

GOM PLAYER bir video oynatma aracı olup ve ücretsizdir. Ücretsiz olmasının yanında bir çok yeniliğe ve özelliğe sahip bir video oynatma yazılımıdır. GOM Player video oynatma aracını kullananlar programın sahip olduğu bir çok özelliği kendine göre uyarlamaktadır.

Tema desteğinede sahip olması ile sisteminizdeki kaynaklarınızı sömürmemektedir. Ayrıca programda "Gömülü Codec Sistemi" ile AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını direkt olarak oynatmaktadır. Program için ayrıca Codec paketi kurmaya gerek yoktur. GOM Player programında ayrıca patentli teknoloji sayesinde indirmekte olduğunuz ama yarıda kalan yada bozuk "avi" formatlı dosylarınızı doğrudan oynatabilmektedir.

Programın bir kaç özellğinden bahsedecek olursak;
  • Gom Player sorunsuz alt yazı desteğini sunmaktadır. Bu özellik sayesinde ayrıca bir alt yazı editörü desteği kurmanıza gerek yoktur.
  • Eğer izlediğiniz video çok kaliteli ve çözünürlüğü bilgisayarınızı kasıyor ise Gom Player ile kalitesini gerçek zamanlı her hangi bir sorun yaşamadan düşürebilir ve rahatlıkla videonuzu izleyebilirsiniz. Ayrıca videonuza efektlerde ekleyebilirsiniz.
  • Gom Player (Çok Amaçlı Medya Oynatıcı) ses konusunda da equalizer desteği ile oldukça başarılı. Kısık sesli olan videolarınızın seslerini normal ses boyutuna getirebilir hatta winamp efektlerinin desteği ile videolarınıza yeni ses boyutları kazandırabilirsiniz.
  • Ayrıca tekrardan belirtmek gerekirse bozuk avi formatlı dosyalarınızı doğrudan çalıştırabilirsiniz.  
Üretici Firma : Gretech, Program Boyutu : 8,75 MB, Lisans : Ücretsiz, Program Dili : İngilizce, Platform : Windows 2000/XP/Vista/7

GOM Player (Çok Amaçlı Medya Oynatıcı) Programını Ücretsiz Olarak İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder