Mozilla Firefox 6.0

Yenilenen versiyonu ile Mozilla Firefox 6.0 ile yeniden karşımızda. 5.0 versiyonuna göre bir çok yenilikle gelen Mozilla Firefox 6.0 web'de gezinmeyi kolay ve şahane hale getirmek için bir çok yenilikle geldi.

Geliştirilmiş arayüzü ile web'de daha hızlı gezinebilirsiniz. Aynı zamanda daha önce giriş yaptığınız web sayfalarını şahane çubuk adı verilen adres çubuğundan kolaylıkla tekrardan erişim sağlayabilirsiniz.


Ayrıca Mozilla Firefox 6.0 ile web tarayıcınızın sağ üst kısmında bulunan "Web Search" web'de arama kutusu ile hızlı arama işlemi gerçekleştirebilirisiniz. Ve yine buradan yaptığınız aramalar, aranan kelimeler bir sonraki arama işleminizde önünüze gelmektedir.

Herhangi bir sorunla karşılamanız anında Firefox tarayıcınızın kapanması ile kaybolan sekmeleriniz "Oturum Kurtarma" özelliği ile tekrardan karşınıza gelmektedir. Oturum Kurtarma özelliği ile gerçekleştirmiş olduğunuz download işlemleride tekrardan kaldığı yerden devam etmektedir.

Ve bu özelliklerin yanı sıra; Yüksek Performans, Gelişmiş Güvenlik Özelliği, Güçlü Kişiselleştirme, En Yeni Teknolojik Özellikler ve Evrensel Erişim imkanları ile Mozilla Firefox 6.0 versiyonu kullanıcılarının karşısında. Sizlerde bu özelliklere sahip olan bir tarayıcıya sahip olmak için hemen indirin.

Mozilla Firefox 6.0 Versiyonu Hakkında Daha Çok Bilgiye Sahip Olmak İsterseniz Tıklayınız...

Üretici Firma : Mozilla Firefox, Program Boyutu : 13.30 Mb, Lisans : Ücretsiz, Program Dili : Türkçe, Platform : Windows XP/Vista/7

Mozilla Firefox 6.0 Web Tarayıcısını Ücretsiz Olarak İndir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder